Lipták and partners

INVESTIČNÉ BYTY, DOMY A APARTMÁNY

Naše investičné nehnuteľnosti predstavujú moderný prístup k realitnému trhu, spĺňajúci najvyššie štandardy ESG (Environmental, Social, Governance).

S nízkymi nákladmi na prevádzku a neustálym rastom hodnoty, sú tieto nehnuteľnosti nielen udržateľné, ale aj výnosné. Vynikajúci dizajn a moderné technológie zaisťujú komfort a atraktivitu pre nájomcov, čím sa stávajú ideálnou voľbou pre dlhodobé investície.

Predstavujeme

ČESKÁ REPUBLIKA

Investuj do zaujímavých projektov v Českej- republike.

PROJEKTY

Graphic Design

BYTY BORSKÝ PARK, PLZEŇ

Bory sú presne tým miestom, kde jednoducho chcete žiť. V Plzni je to skutočne výnimočná lokalita, ktorú si miestni aj cezpoľní cenia nielen kvôli nenapodobiteľnej polohe, ale predovšetkým kvôli možnostiam, ktoré táto štvrť poskytuje. V úplnom pokoji, pritom pár minút od nájazdu na diaľnicu s vynikajúcim spojením až do centra a všetku občiansku vybavenosť. A to všetko v obklopení Borského parku – najväčšej zelenej plochy Plzne.

Art Direction

CENTRAL POINT, KLADNO

Central Point Kladno ponúka cenovo dostupné vlastné bývanie, ako aj zaujímavú formu investičnej príležitosti v atraktívnej lokalite modernej mestskej štvrti, ktorá sa nachádza len niekoľko málo desiatok minút od Prahy.​

Art Direction

APARTMÁNY NA ZJAZDOVKE, PLEŠIVEC

Apartmány na zjazdovke Plešivec sa nachádzajú v Krušných horách kúsok pod vrcholom Plešivec, neďaleko Abertam (2 km), Perninku (7 km), Božieho Daru (10 km). Karlovy Vary sú vzdialené zhruba 27 km, Plzeň 110 km a Praha 149 km. Do nemeckých Drážďan je to odtiaľto 130 a do Chemnitzu dokonca iba 70 km..​

Art Direction

NOVÁ PAPÍRNA, PLZEŇ

Miesto, kde sa spojil kus histórie s moderným životným štýlom. Industriálny areál z 19. storočia sa premení na zázemie plné kultúry, športu, zábavy i špičkovej gastronómie, aby vytvoril dokonalé miesto na život.​

Art Direction

MOLO LIPNO

Objavte MOLO Lipno! Výnimočný projekt na brehu Lipna, ktorý vám učaruje svojou architektúrou, štandardom služieb a v neposlednom rade aj gastronómiou.

Unikátny MOLO Restaurant, kde mimo špičkovej gastronómie budete úplne uchvátení panoramatickými výhľadmi na západ slnka odrážajúce sa na jazernej hladine

Art Direction

NA VYHLÍDCE, KAPLICE

Developerský projekt Na Vyhliadke Kaplice zahŕňa 88 nových bytových jednotiek (1+kk, 2+kk, 3+kk/4+kk). V juhočeskom meste Kaplice vyrastú dva moderné bytové domy s celkom 4 000 m² predajných plôch.

Záujemcovia určite ocenia blízkosť všetkej občianskej vybavenosti vrátane základnej a materskej školy.

Art Direction

REZIDENCIA GOLF, OSTRAVICE

V Ostravici uprostred moravskosliezskych Beskýd vybudujeme areál štyroch bytových domov a dvoch apartmánových domov (celkom 8 000 m² predajnej plochy) s celkom 164 bytovými jednotkami rôznych dispozícií (1+kk, 2+kk, 3+kk/4+kk). Noví majitelia môžu v každom dome využívať spoločnú saunu, ďalej potom vonkajšiu posilňovňu či detské ihrisko. Súčasťou areálu bude aj menšia kaviareň s obchodíkom.

Predstavujeme

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Moderné 3-podlažné bytové domy s pivnicami a výťahmi alebo rodinné domy v radovej zástavbe, zasadené v krásnom prírodnom prostredí.

PROJEKT ZELENÉ NIVY

005-1024x576
DOMY

Mesto Pezinok ponúka všetko čo potrebujete pre bežný život – školy, zdravotnícke zariadenia, služby, úrady, moderné kancelárie a obchodné miesta pre vaše podnikanie.  Pezinok ako okresné mesto je centrom kultúrneho života s celoročnými spoločenskými akciami.

View6-5K-FINAL-1024x682
BYTY

Otvorené obývacie izby s kuchyňou a jedálňou, francúzske okná a bezbariérové vstupy a najmä nízke prevádzkové náklady novostavby.

V cene bytov sú zahrnuté obklady, sanita a dlažby v kúpeľni, parkety a interiérové dvere

4
OKOLIE

Pokojné bývanie v srdci Malokarpatskej vínnej oblasti v sebe spája výhody vidieka, malého mesta a Bratislavy.
Nový obytný komplex je situovaný len 10 km za Bratislavou, v malebnom prostredí vinohradov pri ceste do Limbachu, na okraji pôvabného mestečka Pezinok, ktoré sa pýši bohatou históriou, tradíciami a čulým kultúrnym životom. 

Predstavujeme

ŠPANIELSKO

Costa del Sol ponúka návštevníkom množstvo golfových ihrísk, čo ju robí ideálnym miestom pre milovníkov tohto športu. Teplé vody Stredozemného mora na Costa del Sol sú ideálne pre rôzne vodné športy a aktivitu.

PROJEKTY

Graphic Design

MYRAMAR

Prvotriedny luxus, strhujúca príroda a bezchybná vybavenosť je len pár z vlastností ktoré robia apartmány projektu Myramar ideálnou destináciou. Či už hľadáte dokonalý raj pre odpočinok alebo výhodnú investíciu, tento projekt je presne pre Vás. Nechajte sa očariť nezameniteľnou atmosférou španielskeho pobrežia.

Art Direction

SERENITY

Unikátny projekt luxusných bytov a apartmánov vzniká nad plážou La Alcaidesa. Tento prémiový rezort s kompletnou občianskou vybavenosťou je ideálnym miestom pre relax. V blízkosti je niekoľko špičkových golfových ihrísk s výhľadom na Gibraltar.

Art Direction

VITTA MARINA

Vitta Marina je moderný uzatvorený komplex, zabezpečený prvotriednym vybavením a infraštruktúrou. Každý detail bol precízne zvážený pri navrhovaní a realizácii tohto atraktívneho no zároveň funkčného dizajnu.

Projekt sa nachádza v La Cala de Mijas, 10 minút jazdy autom od Fuengiroly a len 2 minúty chôdze od pláže Playamarina. Jedným z lákadiel je aj samotné mesto Mijas ktoré patrí ku klenotom Costa de Sol.

Art Direction

MIRADOR DE ESTEPONA HILLS

Projekt je jedinečný svojou elegantnou architektúrou a organickými materiálmi, ktoré vnášajú prírodu nielen do estetického dizajnu, ale aj do atmosféry celej lokality.

Toto svieže a zelené miesto leží uložené priamo medzi horami a morom. To ho robí dokonalou oázou pokoja, vody a paliem. V blízkosti menej ako jedného kilometra sa nachádza mestečko Estepona. Spolu s ním aj dych berúci výhľad na stredozemné more na jednej strane, a pohorie Atlas na druhej.

Art Direction

ROYAL PALMS

Či už snívate o slnku alebo hľadáte bezpečnú investíciu, Royal Palms je miesto pre Vás. Kozmopolitná miestna oblasť La Cala de Mijas zaručene očarí aj tých najnáročnejších. S rozľahlými skvelo vybavenými, piesočnatými plážami a širokou paletou prvotriednych reštaurácií, predstavuje dokonalú kombináciu prírody a luxusu.

Okrem toho všetkého sa Royal Palms s mestom Mijas môže pochváliť veľkým vodným parkom a množstvom outdoorových aktivít pre tých, ktorí hľadajú trochu dobrodružstva. Nabitý nočný život mesta zabezpečí, že zábava neskončí ani po západe slnka.

Art Direction

ALYA MIJAS

Tento projekt bol vytvorený s kvalitou a komfortom ako hlavnými prioritami. Jeho realizácia tomu dokonalo zodpovedá. Majitelia si môžu vychutnať plné vybavenie rezortu, akým je napríklad bazén so slaným chlórovaním, posilňovňa, co-workingová zóna a nádherné záhrady.

Riviera del Sol, kde sa Alya Mijas náchádza, je obľúbenou turistickou destináciou na pobreží Costa del Sol v Španielsku, ktorá je známa svojimi krásnymi plážami, golfovými ihriskami a pulzujúcou atmosférou.

Art Direction

JADE TOWER

Projekt je jedinečný svojou elegantnou architektúrou a organickými materiálmi, ktoré vnášajú prírodu nielen do estetického dizajnu, ale aj do atmosféry celej lokality. Toto svieže a zelené miesto leží uložené priamo medzi horami a morom. To ho robí dokonalou oázou pokoja, vody a paliem. V blízkosti menej ako jedného kilometra sa nachádza mestečko Estepona. Spolu s ním aj dych berúci výhľad na stredozemné more na jednej strane, a pohorie Atlas na druhej.

Apartmán v Španielsku

(Dotazník na zistenie preferencií.)

Údaje zistené v dotazníku budú použité pre účely zistenia záujmu o kúpu vlastného bývania resp. investičnej nehnuteľnosti v Španielsku.

*V zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem týmto informovaný súhlas spoločnosti Broker Consulting, a. s., so sídlom Pribinova 25, 81109 Bratislava, zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sa, vložka 4675/B, IČO: 36 651 419 (ďalej len „Prevádzkovateľ“) so spracúvaním mojich osobných údajov za účelom vyplnenia dotazníka týkajúceho sa získania preferencií na apartmány v Španielsku. Zároveň prehlasujem, že som bol oboznámený/á so spracúvaním osobných údajov Prevádzkovateľa v zmysle podmienok uvedených v dokumente Spracúvanie osobných údajov v spoločnosti Broker Consulting, a.s., ktorý je dostupný na www.bcas.sk a na obchodných miestach Prevádzkovateľa.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ
VyplňTE KONTAKTNÝ FORMULÁR