Ak chceTE budúcnosť, začniTE už dnes!

S mojimi službami získate prístup k najnovším finančným nástrojom a investičným príležitostiam. Pomôžem Vám zvoliť tie správne finančné produkty, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť Vaše ciele. Od investícií do akcií až po zabezpečenie dôchodku alebo kúpy nehnuteľnosti, naše finančné služby sú navrhnuté tak, aby Vám pomohli dosiahnuť finančnú slobodu a bezpečnosť.

VYBERTE SI NIEKTORÚ Z MOJICH SLUŽIEB

gold is money, gold bar shop, gold-2430051.jpg
INVESTOVANIE

Dajte svoje financie do pohybuje a investujte do budúcnosti s investičnými nástrojmi.

KONZULTÁCIE

Moja finančná konzultácia Vám poskytne individuálny plán na mieru, ktorý Vám pomôže dosiahnuť Vaše cieľe a zabezpečiť Vašu finančnú budúcnosť.

family, health, heart-2073602.jpg
ZABEZPEČENIE ŽIVOTA A MAJETKU

Zabezpečenie si finančných prostriedkov a majetku Vám môže poskytnúť pocit istoty a môže vám umožniť naplno sa venovať svojim cieľom a záujmom. Okrem toho, zabezpečenie si svojho majetku môže byť dôležité aj pre vašu rodinu a blízkych, ktorí môžu mať o vašu budúcnosť tiež obavy.

senior, elderly, people-3336451.jpg
DÔCHODOK

Nechajte svoje úspory pracovať pre vás a užívajte si bezstarostný dôchodok plný výhod. Získať istotu pre zajtrajšok ešte nikdy nebolo jednoduchšie!

detail 2
REALITY

Komplexné realitné služby pre predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností.

Prečo Broker Consulting

Naša finančno realitná spoločnosť je založená na princípe, že naši klienti sú našou prioritou. Zameriavame sa na to, aby sme Vám poskytli personalizované riešenia a poradenstvo, ktoré sú prispôsobené Vašim potrebám a cieľom.

Čo získate

Využitím našich finančných služieb získajú naši klienti prístup k širokej škále produktov a služieb, ktoré im pomôžu dosiahnuť finančnú stabilitu a bezpečnosť. Medzi výhody našich služieb patria.

Kontaktný formulár

Martin Lipták

Regionálny riaditeľ

Martin Lipták s.r.o.
29.Augusta 5, Banská Bystrica

+421 918 813 973

Sledujte ma na